Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS 2012. Rewolucja w linii NATURAL

ASICS 2012. Rewolucja w linii NATURAL

W trzech poprzednich artykułach dotyczących marki ASICS wymieniliśmy i scharakteryzowaliśmy trzy super ciekawe modele butów do biegania linii NATURAL, wchodzące w skład nowoczesnej serii 33. Sezon 2012 przyniósł wiele nowatorskich zmian w produkcji profesjonalnego obuwia sportowego. Największą rewolucją tej kolekcji jest właśnie SERIA 33.

Dlaczego buty serii 33 są tak wyjątkowe?

Do tej pory wszystkie buty do biegania projektowano dookoła górnej i dolnej części kostki. Jednak nasze stopy nie podnoszą się jedynie z góry na dół, tak jak otwiera się i zamyka laptopa. Stopy w trakcie biegu obracają się zazwyczaj w różnych kierunkach. Staw podskokowy umożliwia ruchy na boki, pronacje (naturalny ruch stopy do wewnątrz) i supinacje (naturalny ruch stopy do zewnątrz). Ruchy te, wspólnie z kostką sprawiają, że stopa porusza się w sposób naturalny.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, firma ASICS całkowicie przeprojektowała but w taki sposób, by doskonale współpracował ze stawem podskokowym. Wykorzystała do tego innowacyjną technologię FLUID AXIS, dzięki której stopa błyskawicznie dostosowuje się do naturalnego ruchu.

Technologia FLUID AXIS to rewolucyjne rozwiązanie pozwalające każdej części buta na przystosowanie się naturalnego ruchu Twojej stopy. W rezultacie powstały wyjątkowe buty do biegania, które gwarantują niezwykłe dopasowanie i komfort.

Jednocześnie modele linii NATURAL cechują się tym, że  pozwalają stopom dokładnie czuć biegowe ścieżki, a to związane jest właśnie z poruszeniem się stóp po ścieżkach w tak naturalny sposób. Tak więc w butach ASICS linii NATURAL biegać będziesz po prostu naturalnie!

W kolejnych tekstach pisać będziemy o butach ASICS 2012 pozostałych linii, w których zastosowano inne ulepszenia technologiczne sprawiające, że poszczególne modele w tym sezonie są jeszcze nowocześniejsze, lżejsze i wygodniejsze, niż ich poprzednicy z minionych kolekcji.

Polecamy ciekawe artykuły o produktach marki ASICS, które czytać można na naszej stronie internetowej: www.bodyinfo.pl.

Buty ASICS w atrakcyjnych cenach dostępne są w sklepie internetowym: www.sportxtreme.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry