Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS 2013. Męska odzież LEVEL 2. Część II – spodenki i leggginsy

ASICS 2013. Męska odzież LEVEL 2. Część II – spodenki i leggginsy

W najnowszej kolekcji wiosna/lato 2013 japońska marka ASICS prezentuje bardzo ciekawą, kolorową i nowatorską ofertę odzieży do biegania. Firma ASICS słynie z najwyższej jakości, najlepszej atrakcyjności wizualnej swoich produktów, ale przede wszystkim, z najwyższego poziomu ich zaawansowania technologicznego. W poszczególnych artykułach omawiać będziemy kolejne elementy tejże kolekcji. Poniżej prezentujemy drugą część męskiej linii LEVEL 2, w której uwagę zwracamy na spodenki, legginsy i getry joggingowe dla panów. Zapraszamy do zapoznania się z odzieżą linii LEVEL 2.

 

 

LEGGINSY marki ASICS kolekcji wiosna/lato 2013:

 

SPRINTER

Fason: Bardzo dopasowany krój, długość typu spinter (krótkie nogawki)

Materiał: Soft stretch jersey

Materiał 2: 92% Polyester/ 8% Elastane, 215 gr/sqm

Walory estetyczne i korzyści: Odblaskowe nadruki i logo ASICS dla bezpieczeństwa; Stylowe obszycia w kontrastowym kolorze; Tylna kieszeń zapinana na suwak.

Walory wpływające na osiągi: Miękka, lekka, elastyczna tkanina z właściwościami gospodarki wilgocią; Płaski pas w talii z tunelem ze sznurkiem dla regulacji; Lekka kompresja mięśni; Doskonałe odzyskiwanie kształtu; Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa.

 

 

TIGHT

Fason: Bardzo dopasowany krój, długie tighty (długie nogawki)

Materiał: Soft stretch jersey

Materiał 2: 92% Polyester/ 8% Elastane, 215 gr/sqm

Walory estetyczne i korzyści: Odblaskowe nadruki i logo ASICS dla bezpieczeństwa; Stylowe obszycia w kontrastowym kolorze; Tylna kieszeń zapinana na suwak; Suwak na łydkach dla ułatwiania zakładania.

Walory wpływające na osiągi: Miękka, lekka, elastyczna tkanina z właściwościami gospodarki wilgocią; Płaski pas w talii z tunelem ze sznurkiem dla regulacji; Lekka kompresja mięśni; Doskonałe odzyskiwanie kształtu; Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa. Siatkowe wstawki z tyłu kolan dla dodatkowej wentylacji.

 

 

 

 

SPODENKI marki ASICS kolekcji wiosna/lato 2013:

 

WOVEN SHORT 7

Fason: Dopasowany krój, spodenki biegowe o długości 7 cali

Materiał: Dobby stretch woven

Materiał 2: 88% Polyester/12% Elastane, 95 gr/sqm

Walory estetyczne i korzyści: Odblaskowe nadruki i logo ASICS dla bezpieczeństwa; Dziane boczne wstawki w kontrastowym kolorze; Tylna kieszeń zapinana na suwak.

Walory wpływające na osiągi: Miękka, lekka, elastyczna tkanina z właściwościami gospodarki wilgocią; wbudowany wewnętrzny pas z tunelem ze sznurkiem dla lepszego dopasowania  do sylwetki; Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa; Siatkowy klin dla dodatkowej wentylacji.

 

 

2IN1 SHORT 9

Fason: Dopasowany krój, spodenki biegowe o długości 7 cali z wewnętrznymi spodenkami sprinterskimi

Materiał: Dobby stretch woven

Materiał 2: 88% Polyester/12% Elastane, 95 gr/sqm

Walory estetyczne i korzyści: Odblaskowe nadruki i logo ASICS dla bezpieczeństwa; Lamówka i obszycie w kontrastowym kolorze; Przednie kieszenie zapinana na suwak.

Walory wpływające na osiągi: Miękka, lekka, elastyczna tkanina z właściwościami gospodarki wilgocią; Stretchowe, wewnętrzne spodenki zapewniają kompresję mięśni; Elastyczny pas zapewnia komfort; Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa; Siatkowy klin dla dodatkowej wentylacji.

 

 

 

 

Warto zaznajomić się z całą kolekcją ASICS wiosna/lato 2013, gdyż bogata jest ona w ciekawe produkty. Największy wybór odzieży, butów i gadżetów marki ASICS dostępna jest w sklepie www.sportxtreme.pl. Zapraszamy na tą stronę internetową!

                                              

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry