Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Asics. Damskie buty linii SPEED.

Asics. Damskie buty linii SPEED.

Firma ASICS specjalizująca się w produkcji obuwia do biegania wypuszcza właśnie na rynek znakomitą kolekcję jesienno zimową. W ostatnim artykule: „Asics. Najnowsza kolekcja butów linii SPEED” polecaliśmy dwa rewelacyjne modele męskich butów przeznaczonych do najszybszego biegania: GEL-DS. SKY SPEED 3 i GEL-TARTHER 2. ASICS nie zaniedbuje jednak kobiet. W tej bogatej kolekcji znajdują się również damskie buty linii SPEED.

 W poniższym tekście polecamy dwa modele damskich butów: GEL-DS TRAINER 17 oraz GEL TARTHER 2, które – podobnie jak w męskiej kolekcji – przeznaczone są do najszybszego biegania. Panie, które kochają jogging na największych prędkościach powinny zapoznać się z tą ofertą. Co wyróżnia te modele ASICSA?

 

GEL-DS TRAINER 17

Właściwości:

IMPACT GUIDANCE SYSTEM (IGS®) – Na nim opiera się filozofia projektowania ASICS. System ten angażuje powiązane ze sobą komponenty dla uwydatnienia naturalnego ruchu stopy od pięt do palców.

REARFOOT AND FOREFOOT GEL ® CUSHIONING SYSTEM – Tłumi uderzenia o podłoże podczas biegu, pozwala na ruch w wielu płaszczyznach podczas całego cyklu biegu.

SOLYTE®MIDSOLE MATERIAL – Lżejszy niż ASICS’EVA and SpEVA® składnik środkowej części podeszwy. Zapewnia także lepszą amortyzację i trwałość.

ASYMMETRICAL LACING DDESIGN – System sznurowania odpowiadający naturalnej budowie stopy, zmniejsza ryzyko podrażnień, zapewnia komfort i dopasowanie.

HEEL CLUTHING SYSSTEM – Zewnętrzny zapiętek zapewniający lepsze wsparcie i dopasowanie pięty.

DUOMAX®SUPPORT SYSTEM – Materiał podeszwy środkowej składający się z dwóch elementów o różnym poziomie gęstości zapewniający dynamiczne wsparcie i stabilność oraz kontrolę nadmiernej pronacji,

WETGRIP RUBBER SPONGE – Materiał zrobiony ze specjalnej mieszanki organicznych i nieorganicnych komponentów, zaprojektowany by wspomagać przyczepność nawet na mokrych powierzchniach.

COMFORTDRY SOCKLINER – Trzywarstwowa wkładka podeszwy zapewniająca lepszą amortyzację, ma właściwości antybakteryjne dla zapewnienia stopie chłodnego, suchego i zdrowszego środowiska.

BIOMORFIC FIT®UPPER – Materiał cholewki umieszczony w obszarach narażonych na największą deformację, zapewniający większą wytrzymałość i mniejsze ryzyko uszkodzeń buta.

GENDER SPECIFIC SPACE TRUSSTIC SYSTEM – Rozpoznaje naturalne cykliczne zmiany w kształcie łuku damskiej stopy i zezwala na kontrolowane odkształcanie buta w celu lepszego dopasowania.

Waga buta: 245 gram.

Kolor: fioletowo – pomarańczowy z białymi wstawkami.

 

 

GEL TARTHER 2

Właściwości:

SOLYTE® MIDSOLE MATERIAL – Lżejszy niż ASICS’EVA and SpEVA® składnik środkowej części podeszwy. Zapewnia także lepszą amortyzację i trwałość.

REAFOOT GEL®CUSHIONING SYSTEM – Łagodzi wstrząsy podczas fazy uderzenia i pozwala na płynne przejście do fazy środkowej.

DUOSOLE®OUTSOLE – Unikalna konstrukcja podeszwy, która zapewnia rozłożenie obciążenia przy zachowaniu amortyzacji, trwałości i ukierunkowania ruchu.

TRUSSTIC SYSTEM® – Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.

SLIP LASTING – Dla lekkości i elastyczności. Górna część materiału jest zszyta ze wstawką EVA zanim zostaje przyklejona do podeszwy środkowej.

REMOVABLE SOCKLINER – Wkładka, która można usunąć w celu umieszczenia w bucie wkładki ortopedycznej.

RACING SPECIFIC LAST – Do zbudowania buta użyto specjalnego kopyta ASICS Racing.

Waga buta: 175 gram.

Kolor: niebieski z białymi i różowymi wstawkami.

 

Te dwie nowości ASICSA przeznaczone dla kobiet do szybkiego biegania z całą pewnością zrewolucjonizują rynek obuwia sportowego. Zastosowane w powyższych modelach technologie gwarantują pełen komfort biegu, pozwalają unikać kontuzji, wspaniale się zachowują przy bardzo dużych prędkościach biegu i sprawiają, że bieganie staje się prawdziwą przyjemnością.

Największy wybór butów firmy ASICS znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry