Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS. Ulepszenia! GEL-FUJITRABUCO/G-TX

ASICS. Ulepszenia! GEL-FUJITRABUCO/G-TX

GEL-FUJITRABUCO dostępny jest w wersji normalnej oraz G/TX. Jako członek rodziny FUJI posiada nową konstrukcję podeszwy środkowej oraz podeszwy zewnętrznej. Wyposażony został również w nowatorski system stabilizujący piętę. Dzięki temu stał się znacznie lżejszy i bardziej dynamiczny.

 

ZMIANY:

 

  1. Wykonanie podeszwy środkowej charakteryzuje się nisko-profilowym krojem o parametrach 10mm/20mm. Powoduje to lepszy, powierzchniowy kontakt z podłożem, ważny zwłaszcza dla biegaczy trailowych. Dodatkową zaletą jest niska waga.
  2. Nowy materiał cholewki GORE-TEX-XCR w strefie przodostopia zwiększa elastyczność i redukuje wagę obuwia.
  3. Podeszwa zewnętrzna FULL-CONTAKT  z integrowanym elementem wspierającym DUOMAX zapewnia dobra przyczepność oraz stabilność śródstopia w najtrudniejszych warunkach.
  4. Nowatorski CLUTCH-COUNTER to zewnętrzny system stabilizujący piętę. Jego konstrukcja zapewnia indywidualne dopasowanie i funkcjonalność, pomagając jednocześnie zredukować masę buta.
  5. Nowa, perforowana wkładka EVA.

 

Nowy GEL-FUJITRABUCO wyposażony jest w podeszwę zewnętrzną idealnie dopasowującą się do łuku stopy i zapewniającą optymalną przyczepność w każdej fazie ruchu. Dzięki swej specjalnej strukturze zapewnia dobrą przyczepność, stabilność i bezpieczeństwo w najtrudniejszych warunkach.

 

 

GEL-FUJITRABUCO/G-TX W SZCZEGÓŁACH:

 

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

–        Wodoodporna, oddychająca membrana GORE-TEX-XCR, zapewniająca stopie optymalny klimat podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Materiał zewnętrzny wzmocniony został skóropodobnymi elementami.

–        Nowatorski CLUTCH-COUNTER to zewnętrzny system stabilizujący piętę. Jego konstrukcja zapewnia indywidualne dopasowanie i funkcjonalność, pomagając jednocześnie zredukować masę buta.

–        Indywidualne dopasowanie zapiętka, zapewnia nowo opracowany, bezszwowy P.H.F. składający się z 3 warstw pianki (7/7/7mm), umieszczonej w środku oraz po bokach.

–        Elementy odblaskowe 3M zapewniają dobra widoczność po zmroku.

–        Wytrzymały MESH, wzmocniony skóropodobnymi elementami.

 

PODESZWA ZEWNĘTRZNA

–       Podeszwa zewnętrzna FULL-CONTACT idealnie dopasowuje się do łuku stopy i zapewnia optymalną przyczepność w każdej fazie ruchu. Zaprojektowana została z myślą o szybkich zbiegach i podbiegach. Dzięki swej specjalnej strukturze zapewnia dobrą przyczepność oraz elastyczność w najtrudniejszych warunkach.

–       Podeszwa zewnętrzna w 100% składa się z bardzo trwałego materiału AHAR+®. W połączeniu z wykonaną z Nylexu platformą ROCK PROTECTION PLATE, zabezpiecza przed odciskaniem się kamieni w czasie fazy wybicia.

–       W obszarze przodostopia podeszwy zewnętrznej wbudowany został lekki WET-GRIP-RUBBER, który zapewnia optymalną przyczepność na mokrych nawierzchniach.

 

WKŁADKA WEWNĘTRZNA

–      Wymienna, perforowana wkładka EVA

 

PODESZWA ŚRODKOWA

–                  Element żelowy w obszarze przodostopia rozprasza siły pionowe działające podczas kontaktu z podłożem oraz pozwala na optymalne wyczucie podłoża. Element żelowy znajduje się również w obszarze tyłostopia.

–                  Nowatorska kompozycja SOLYTE w obszarze podeszwy środkowej pozwala na redukcję masy buta, zwiększając jego reaktywność. Element wspierający DUOMAX pomaga zapobiegać nadpronacji.

–                  Wykonanie podeszwy środkowej charakteryzuje się nisko profilowym krojem o parametrach 10mm/20mm. Powoduje to lepszy, powierzchniowy kontakt z podłożem, ważny zwłaszcza dla biegaczy trailowych.

–                  Element TRUSSTIC stabilizuje łuk stopy i jest zabudowany podeszwą zewnętrzną, co przyczynia się do znakomitej przyczepności w czasie biegania trailowego.

 

KONSTRUKCJA

–                  GEL-FUJITRABUSCO: SOLYTE-Lasting 45 stopni zastosowany w obszarze tyło oraz środstopia oraz MESH-Lasting w strefie przodostopia, redukują masę obuwia, zapewniając optymalną stabilność oraz wysoki komfort podczas procesu przetaczania.

–                  GEL-FUJITRABUSCO: Krój-California

 

MASA

–                  Męski: 350 g

–                  Damski: 285 g

–                  G-TX Męski: 365 g

–                  G-TX Damski: 305 g

 

 

Największy wybór butów marki ASICS, w przystępnych cenach znajduje się na stronie internetowej: www.sportxtreme.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry