Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS. Ulepszenia! GEL-FUJITRABUCO NEUTRAL G-TX!

ASICS. Ulepszenia! GEL-FUJITRABUCO NEUTRAL G-TX!

GEL-FUJITRABUCO NEUTRAL G-TX pod kątem technologicznym wyposażony jest podobnie do swego bliźniaczego modelu, lecz bardziej neutralnie. Oznacza to, że skoncentrowano się w nim na giętkości oraz bezpośrednim czuciu podłoża, rezygnując z elementu wspierającego DUOMAX.

 

ZMIANY:

  1. Wykonanie podeszwy środkowej charakteryzuje się nisko-profilowym krojem o parametrach 10mm/20mm. Powoduje to lepszy, powierzchniowy kontakt z podłożem, ważny zwłaszcza dla biegaczy trailowych. Dodatkową zaletą jest niska waga.
  2. Nowy materiał cholewki GORE-TEX-XCR w strefie przodostopia zwiększa elastyczność i redukuje wagę obuwia.
  3. Podeszwa zewnętrzna FULL-CONTAKT  z integrowanym elementem wspierającym DUOMAX zapewnia dobra przyczepność oraz stabilność śródstopia w najtrudniejszych warunkach.
  4. Nowatorski CLUTCH-COUNTER to zewnętrzny system stabilizujący piętę. Jego konstrukcja zapewnia indywidualne dopasowanie i funkcjonalność, pomagając jednocześnie zredukować masę buta.
  5. Nowa, perforowana wkładka EVA.

 

Konstrukcja pięty z CLUTCH-COUNTER!

Zarówno w modelu GEL-FUJISENSOR, jak i w nowych modelach GEL-FUJITRABUCO zastosowano nowatorski zewnętrzny system stabilizujący piętę CLUTCH-COUNTER. Wywodzący się z modelu GEL-KINSEI, zastępuje on tradycyjny zapiętek, bardzo dokładnie dopasowując się do pięty. Jego konstrukcja zapewnia optymalne dopasowanie, stabilność, brak podrażnień oraz zaskakująco niską wagę w stosunku do tradycyjnych konstrukcji.

 

GEL-FUJITRABUCO NEUTRAL G-TX W SZCZEGÓŁACH:

 

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

–        Wodoodporna, oddychająca membrana GORE-TEX-XCR, zapewniająca stopie optymalny klimat podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Materiał zewnętrzny wzmocniony został skóropodobnymi elementami.

–        Nowatorski CLUTCH-COUNTER to zewnętrzny system stabilizujący piętę. Jego konstrukcja zapewnia indywidualne dopasowanie i funkcjonalność, pomagając jednocześnie zredukować masę buta.

–        Indywidualne dopasowanie zapiętka, zapewnia nowo opracowany, bezszwowy P.H.F. składający się z 3 warstw pianki (7/7/7mm), umieszczonej w środku oraz po bokach.

–        Elementy odblaskowe 3M zapewniają dobra widoczność po zmroku.

 

PODESZWA ZEWNĘTRZNA

–       Podeszwa zewnętrzna FULL-CONTACT idealnie dopasowuje się do łuku stopy i zapewnia optymalną przyczepność w każdej fazie ruchu. Zaprojektowana została z myślą o szybkich zbiegach i podbiegach. Dzięki swej specjalnej strukturze zapewnia dobrą przyczepność oraz elastyczność w najtrudniejszych warunkach.

–       Podeszwa zewnętrzna w 100% składa się z bardzo trwałego materiału AHAR+®. W połączeniu z wykonaną z Nylexu platformą ROCK PROTECTION PLATE, zabezpiecza przed odciskaniem się kamieni w czasie fazy wybicia.

–       W obszarze przodostopia podeszwy zewnętrznej wbudowany został lekki WET-GRIP-RUBBER, który zapewnia optymalną przyczepność na mokrych nawierzchniach.

 

WKŁADKA WEWNĘTRZNA

–         Wymienna, perforowana wkładka EVA

 

 PODESZWA ŚRODKOWA

–            Element żelowy w obszarze przodostopia rozprasza siły pionowe działające podczas kontaktu z podłożem oraz pozwala na optymalne wyczucie podłoża. Element żelowy znajduje się również w obszarze przodostopia.

–            Wykonanie podeszwy środkowej charakteryzuje się nisko profilowym krojem o parametrach 10mm/20mm. Powoduje to lepszy, powierzchniowy kontakt z podłożem, ważny zwłaszcza dla biegaczy trailowych.

–          Nowatorska kompozycja SOLYTE w obszarze podeszwy środkowej pozwala na redukcję masy buta, zwiększając jego reaktywność.

 

KONSTRUKCJA

–            Krój California

 

MASA

–            Męski: 360 g

–            Damski: 300 g

 

 

Największy wybór butów marki ASICS, w przystępnych cenach znajduje się na stronie internetowej: www.sportxtreme.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry