Jesteś tutaj
Dom > Nowości > BODYINFO.PL patronem medialnym imprezy kulturystyczno – fitnessowej w Sosnowcu!

BODYINFO.PL patronem medialnym imprezy kulturystyczno – fitnessowej w Sosnowcu!

W dniu 06.12.2014 w Sosnowcu odbędzie się Impreza Mikołajkowa, która zaadresowana jest do wszystkich sympatyków sportów siłowych, kulturystyki i szeroko pojętego fitnessu. Organizatorem imprezy jest sieć sklepów z odżywkami: SupleShop oraz marka OLIMP – producent suplementów diety.

Odwiedź strony: www.supleshop.pl oraz www.olimp-sklep.pl.

 

 

 

 

 

Przedsięwzięcie odbywać się będzie na siłowni POWER FIT – www.powerfit.pl na ul. Ciasnej w Sosnowcu.

 

KONKURS

Głównym punktem imprezy będą zawody siłowe. Męska konkurencja polegać będzie na wyciskaniu ciężaru stanowiącego połowę masy własnego ciała na ławce prostej. Damska konkurencja natomiast będzie polegała na wykonywaniu przysiadów z ciężarem stanowiącym połowę masy swojego ciała. Fundatorem nagród dla najlepszych zawodników i zawodniczek będzie sosnowiecka filia sklepów SupleShop, która znajduje się na ul. Piłsudskiego 10 w Sosnowcu, oraz OLIMP Sport Nutrion – producent odżywek i suplementów diety.

 

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem specjalnym imprezy będzie Piotr Głuchowski – Mistrz Świata w kulturystyce i twarz reklamowa marki OLIMP. Kulturysta wręczy nagrody za konkurs siłowy i udzieli porad dietetycznych dwóm wybranym losowo osobom. Wszyscy uczestnicy Mikołajkowej Imprezy otrzymają upominki w postaci odżywek i suplementów diety oraz koszulek sportowych. Prezenty ufunfowane są przez sklep sportowy SupleShop.pl oraz przez markę OLIMP. 

 

TEMAT

Tematem przewodnim tego sportowego przedsięwzięcia będzie dieta sportowa i trening na siłowni. Wszystko kręcić się będzie wokół fitnessu, kulturystyki, ćwiczeń siłowych oraz suplementacji i odżywiania. 

 

PATRONAT MEDIALNY

Nasz portal www.bodyinfo.pl jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia. Będziemy na bieżąco relacjonować Wam wszystko to, co tam się dzieje. Zrobimy masę zdjęć, które opublikujemy na naszych portalach: BODYINFO.PL oraz MUSCLEINFO.PL.

Odwiedzajcie też nasz FanPage BODYINFO.PL na facebooku. Czeka tam na Was każdorazowo wiele ciekawostek i rozmaitych niespodzianek!

Zbierzemy masę informacji, porozmawiamy z ważnymi osobami, a wszystko to zobaczyć i przeczytać będzie można tylko u nas!

 

 

 

 

 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Patronujemy wszystkim istotnym w sporcie przedsięwzięciom. Docieramy do ważnych osób, uzyskujemy najciekawsze informację, a wszystko to po to by służyć Wam – naszym czytelnikom i sympatykom aktywnego trybu życia!!!

 

Pozdrawiamy!

Redakcja portali:

www.bodyinfo.pl

www.muscleinfo.pl

 

 Znalezione obrazy dla zapytania piotr głuchowski supleshop bodyinfo.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry