Jesteś tutaj
Dom > Nowości > BODYINFO.PL patronem medialnym Targów Sportowych w Kielcach!

BODYINFO.PL patronem medialnym Targów Sportowych w Kielcach!

12 lutego 2014 rozpoczną się czterodniowe targi branży sportowej i outdoorowej w Kielcach. Jest to dwudziesta dziewiąta edycja tej imprezy. Już za kilka dni do Kielc zjedzie cała masa rozmaitych uczestników, wystawców, klientów, hurtowników, potencjalnych kontrahentów i partnerów handlowych rozmaitych firm oraz maniaków sportu po prostu.

                                                 

Kieleckie Zimowe Targi Sportowe są największymi i najpopularniejszymi w Polsce. W branży uchodzą za bezwzględnie najważniejsze.

Tegoroczne Targi Sportowe wspierana są przez liczne podmioty medialne, a wśród nich znajduje się nasz portal sportowo – rekreacyjny: www.bodyinfo.pl

http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=partnerzy_medialni

 

Czym są targi Sportowe i Outdoorowe w Kielcach?

KIELCE SPORT – ZIMA to impreza skierowana do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli czy właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. Co roku na 16 tysiącach metrów kwadratowych stoiska prezentuje blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Z ofertą firm zapoznaje się 3000 branżowych specjalistów z 13 państw oraz ponad 60 dziennikarzy zarówno z pism branżowych, jak i mediów ogólnopolskich.

                             Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości. Na wystawie KIELCE SPORT – ZIMA już wkrótce zaprezentowane zostaną przede wszystkim kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon. To największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce.

 

Jaka jest rola portalu BODYINFO na tej imprezie?

Nasz portal jest patronem medialnym kieleckich targów sportowych. Wspieramy to ogromne przedsięwzięcie, podobnie jak wspieramy wiele innych, mniejszych. Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie obecne są SPORT, REKREACJA i OUTDOOR.

Będziemy oglądać najnowsze kolekcje odzieży, sprzętu i akcesoriów sportowych. Będziemy rozmawiać z przedstawicielami poszczególnych marek. Będziemy zbierać masę informacji i robić wiele zdjęć. Wszystko to zaprezentujemy Wam zaraz po targach. Dzięki nam będziecie wiedziec co nowego wychodzi na rynek, w co warto zainwestować, w co warto się zaopatrzyć.

Co w sezonie modne? Co jest naprawdę dobre? Co warto mieć? Czytajcie www.bodyinfo.pl, a świat sportu nie będzie miał przed Wami tajemnic.

                             Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

 

Pamiętacie nasze relacje z zeszłorocznych targów?

http://www.bodyinfo.pl/nowa-kolekcja-spokey-rozmowa-z-robertem-forysiem–prezesem-zarzadu-firmy-spokey.a1929

http://www.bodyinfo.pl/nowa-kolekcja-tempish-rozmowa-z-kierownikiem-dzialu-sprzedazy-firmy-tempish.a1921

http://www.bodyinfo.pl/wszystko-o-nowej-kolekcji-sprzetu-marki-life-fitness-rozmowa-z-dyrektorem-sprzedazy-firmy-top-gim.a1838

http://www.bodyinfo.pl/rozmowa-z-rzecznikiem-pzpc-targi-sportowe-kielce-2013.a1959

 

W marcu BODYINFO zacznie na swych łamach omawiać najnowsze kolekcje poszczególnych marek. Bądźcie z nami.Będzie się działo wiele!

 

Pozdrawiamy

Redakcja BODYINFO.PL

Partnera Medialnego Targów Sportowych w Kielcach

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry