Jesteś tutaj
Dom > Nowości > IMPREZA SPORTOWA – Tychy 2015

IMPREZA SPORTOWA – Tychy 2015

W sobotę, 29.08.2015 roku w Tychach odbyła się impreza sportowa pod nazwą Multisport. Została zorganizowana przy współpracy Real Pharm Nutrition, Grupy Falcon Poland właściciela marki Supleshop.pl oraz siłowni Revital FItness. Cała akcja miała za zadanie promowanie zdrowego stylu życia i miała charakter otwarty.

 

 

 

 

Gośćmi specjalnymi byli Klaudia Szczęsna oraz Damian Krzysztof Kowalczyk członkowie Teamu Real Pharm Nutrition.

Całość rozpoczęła się o godzinie 9 od zajęć z Klaudią Szczęsną „Crossfit Mamą” oraz Dariuszem Szepeckim instruktorami Crossfit z klubu Crossfit Hussars Katowice.

Kolejnym elementem imprezy Multisport były zawody w wyciskaniu wielokrotnym połowy masy ciała dla mężczyzn w kategorii open, czas 5 minut. Walka była bardzo emocjonująca ze względu na wysoki poziom jaki reprezentowali sobą uczestnicy tej konkurencji. Ostatecznie 1 miejsce zajął Zbigniew Bończuk z Rudy Śląskiej z wynikiem 172 powtórzeń, drugie miejsce przypadło Karolowi Klikiewiczowi z Dąbrowy Górniczej, osiągnął wynik 157 powtórzeń. Na trzecim miejscu znalazł się  Adam bWszelaki z Czeladzi uzyskując 157 powtórzeń.

Kolejną konkurencją było wyciskanie połowy masy ciała przez Panie w kategorii open, czas 5 minut. Pierwsze miejsce zajęła Moczydłowska Kinga z Rydułtów wykonując 61 powtórzeń, na drugim miejscu znalazła się Szot Aneta z Dąbrowy Górniczej wyciskając sztangę 53 razy, na trzecim miejscu stanęła Szczęsna Klaudia z Sosnowca wykonując 31 powtórzeń.

Mężczyźni konkurowali także w konkurencji pompek na przyrządach, najwięcej powtórzeń wykonał Bończuk Zbigniew bo aż 63. Tuż za nim uplasował się Wszelaki Adam z 55 pompkami, a trzecie miejsce zajął Klikiewicz Karol z wynikiem 41 powtórzeń.

Czwarta konkurencja jaka została rozegrana to waga płaczu w wykonaniu Pań. Zadanie polegało na jak najdłuższym utrzymaniu Kettlebel o wadze 12kg w wyprostowanych rękach. Pierwszy czas jaki został osiągnięty 1,13,84 przez Szot Anetę, drugie miejsce zajęła Moczydłowska Kinga wytrzymując 1,00,37.

Ostatnią częścią imprezy Multisport była waga płaczu mężczyzn, panowie musieli utrzymać w wyprostowanych ramionach prostopadle do ciała dwa kettlebel o wadze 8kg. Najdłużej wytrzymał Twardowski Rafał 1,13,08 tuż za nim na podium stanął Mielnik Szymon z wynikiem 1,06,01 a trzeci wynik wypracował Wszelaki Adam utrzymując ciężar przez 1,01,65.

Była to pierwsza edycja imprezy Multisport w Tychach. Arbitrem imprezy był pan Grzegorz Leski, profesjonalny sędzia. Sponsorami imprezy byli:

www.supleshop.pl, www.revitalfitness.pl, oraz

marka Real Pharm Nutrion – http://realpharm.eu/pl/front-page/

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry