Jesteś tutaj
Dom > Nowości > K2. 2012. Linia rolek regulowanych (młodzieżowych).

K2. 2012. Linia rolek regulowanych (młodzieżowych).

K2 to firma której nie trzeba przedstawiać!

Utworzona 45 lat temu w USA i przeorganizowana w 2003 roku marka K2 jest dziś międzynarodową grupą kapitałową skupiającą 16 znaków towarowych, trafiających na rynki całego świata. K2 SPORTS jest obecnie liderem w projektowaniu, produkcji, dystrybucji i marketingu dla blisko 40 różnych grup produktowych, od nart- snowboardu- rowerów do akcesoriów dla wielu popularnych dyscyplin sportowych. Od kilku lat K2 przoduje i wyznacza standardy na rynku rolkarskim.

                                                    

Ta firma od lat wraz z Rollerbladem jest marką jednoznacznie kojarzoną z rolkami z najwyższej półki technologicznej. Modele tej światowej czołówki stanowią punkt odniesienia dla wszystkich innych firm z branży. To one wyznaczają standardy jakości, komfortu i osiągnięć w rolkarstwie.

                                              

Skaterska kolekcja 2012, marki K2, bogata jest w rozmaite modele rolek, pochodzące z różnych linii tejże kolekcji. Linie różnią się głównie rodzajem rolek i ich przeznaczeniem.

Jedną z najciekawszych linii i najbogatszych w wybór jest linia rolek regulowanych, czyli tzw. rolek młodzieżowych.

W kolejnych tekstach prezentować będziemy poszczególne modele rolek marki K2, kolekcji 2012, które wchodzą w skład linii modzieżowej.

Do najważniejszych modeli tej linii należą:

–          SK8 KERO BOA

–          CHARM BOA

–          SK8 HERO PRO

–          CHRAM PRO

–          SK8 HERO

–          CHARM

 

Zapraszamy do regularnej lektury portalu www.bodyinfo.pl. Od nas dowiesz się wszystkiego na temat rolek.

Największy wybór rolek, w tym także rolek regulowanych marki K2, znajduje się w prestiżowym sklepie internetowym: www.sportxtreme.pl.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry