Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową?

Marka VIO-PRO radzi: Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową?

Spodnie oraz kurtki narciarskie i snowboardowe mają to do siebie, że nierzadko przemakają. Czasem wynika to z faktu, że membrana w nich zawarta jest za słaba, a czasem z tego, że w naturalny sposób membrana się już zużyła. Jest to odwieczny problem narciarzy i snowboardzistów! Jak radzić sobie z przepuszczającą wodę odzieżą w śnieżne lub deszczowe dni? Jak taktować odzież zimową by odnowić w niej właściwości wodoodporne? Co zrobić z odzieżą narciarską i snowboardową by przy pierwszym upadku na śnieg nie być przemoczonym do suchej nitki? 

 

Odpowiedź na te pytania znalazła marka VIO-PRO.

 

 

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 

Receptą na tego typu problemy jest IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ marki VIO-PRO – Twój jedyny „niewidzialny parsol”. Dzięki niemu możesz ruszyć na stok i nie martwić się pogodą. Dzięki niemu możesz szaleć na maksa i nie martwić się, że w razie upadku przemoczysz się do samej bielizny. 

Impregnat do odzieży tekstylnej zabezpieczy Twój sprzęt i odzież sportową przed przemoczeniem. Nadaje tekstyliom właściwości wodoodporne. Może być stosowany do odzieży i obuwia z membraną lub bez membrany.

Zalecany jest wszystkim sympatykom sportów zimowych. Odnawia membranę w kurtach i spodniach oraz nadaje właściwości wodoodporne odzieży nie posiadającej membrany.

Spryskaj swoje spodnie, kurtkę i rękawice narciarskie lub snowboardowe Impregnatem marki VIO – PRO i odczekaj kilka godzin. Następnie włóż swoją odzież i ruszaj na stok. Oddaj się szaleństwu zimowemu i nie obawiaj się, że przemokniesz. Tego rodzaju zabieg powtórz kilkakrotnie w ciągu sezonu.

 

Impregnat do odzieży tekstylnej to nie jedyny pomocnik marki VIO-PRO zaadresowany do ludzi aktywnych. Vio-Pro ma dla Was też inne niespodzianki:

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-odswiezac-buty-narciarskie-i-snowboardowe.a2249

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-odswiezac-lyzwy.a2253 

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Impregnatów marki VIO-PRO przeczytaj poniższy tekst: 

– http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-sport-wszystko-na-temat-jej-produktow.a2236 

 

 

Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z marką VIO-PRO odwiedź stronę internetową producenta:

 

www.vio-pro.com.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry