Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać odzież hokejową po zakończonym sezonie?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać odzież hokejową po zakończonym sezonie?

Sezon hokejowy powoli zbliża się do końca. Sprzęt, a głównie odzież hokejowa znajduje się zapewne w nieciekawym stanie. Część rzeczy można oczywiście wyprać, ale nie wszystkie elementy garderoby hokeisty kwalifikują się do pralki. Można oczywiście co sezon zmieniać całe oprzyrządowanie hokejowe na nowe, ale wiąże się to z gigantycznymi wydatkami… Jak wyprać ochraniacze hokejowe? Jak zdezynfekować bakterie i usunąć nieprzyjemny zapach z korpusu oraz spodenek ochronnych? Jak odświeżyć wnętrze łyżew? Jak wyczyścić kask hokejowy? Jak wyprać rękawice??? Co zrobić by całe oprzyrządowanie hokejowe było czyste, świeże i pachnące???

Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO – PRO.

 

 

 

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 

 

 

 

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz łyżew oraz odzieży i ochraniaczy hokejowych jest odświeżać marki VIO-PRO. Detergent ten to – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

 


Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swojego sprzętu hokejowego. Jak go stosować? Wysuszone ubrania, ochraniacze, łyżwy, a nawet torbę treningową spryskaj obficie odświeżaczem NANO SILVER. Odczekaj kilka chwil i spakuj torbę na trening. Od tej pory możesz używać swojego sprzętu i cieszyć sie jego świeżością. Tego typu zabiegi warto powtarzać regularnie. 

 

 

 

 

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „brzydko pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zespuje Ci treningu, nie zniechęci do hokeja, nie zmusi do częstej wymiany sprzętu na nowy. Dzieki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz sie z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z gry w hokeja. 

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki – 

– http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233

http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-impregnowac-odziez-narciarska-i-snowboardowa.a2251  

 

 

  Znalezione obrazy dla zapytania korpus hokejowy      Znalezione obrazy dla zapytania kask hokejowy      Znalezione obrazy dla zapytania spodenki hokejowe

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej na temat odświeżacza NANO SILVER marki VIO-PRO przeczytaj poniższe teksty:

 

– http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-odswiezac-buty-narciarskie-i-snowboardowe.a2249 

 

Znalezione obrazy dla zapytania łyżwy hokejowe ccm    Znalezione obrazy dla zapytania rękawice hokejowe ccm  Znalezione obrazy dla zapytania ochraniacze hokejowe ccm

 

 

 

Omawiany powyżej odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest w sklepach internetowych:www.sportxtreme.pl oraz www.supleshop.pl

 

 

 

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.vio-pro.com.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry