Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rolki?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rolki?

Wiosna i lato to wyjątkowy czas dla maniaków jazdy na rolkach. Słoneczna pogoda i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tej sympatycznej i energetycznej formy rekreacji. Rolkarze czerpią nieskończenie wiele radości z szaleństwa na rolkach w wakacyjne dni.  Poza nieocenioną przyjemnością związaną ze skaterską  pasją, liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami, które z używania rolek wynikają.

W upalne dni rolkarstwo dostarcza nam najwięcej frajdy, ale też najwięcej uniedogodnień. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na rolkach jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza rolki. Czym cieplej na zewnątrz tym bardziej pocą nam się stopy. Nawet jeśli używamy oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździmy. Czym więcej jeździmy na rolkach tym bardziej brudzimy but wewnętrzny w rolkach. Im piękniejsza pogoda w czasie naszych skaterskich szaleństw tym bardziej na przepocenie narażony jest nasz sprzęt. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nieświeżość potęguje się. But wewnętrzny staje się coraz brudniejszy i coraz brzydziej pachnący. Czy jesteśmy wobec tego rodzaju problemu bezradni? Absolutnie nie!

Jak zatem czyścić wnętrze rolek?

Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO – PRO.

 

 

 

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 


Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz łyżew jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich rolek. Jak go stosować? Wysuszone rolki spryskaj wewnątrz obficie detergentem. Odczekaj kilka godzin, włóż rolki i ruszaj w trasę. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie. 

 

 

 

Z Odświeżaczem NANO SILVER marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „nieładnie pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie odbierze Ci radości płynącej z jazdy na rolkach. Dzięki temu  nowatorskiemu detergentowi uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się skaterskim szaleństwem.

 

Czym jest odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO? 

Przeczytaj w poniższych tekstach: 

– http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232 

http://bodyinfo.pl/marka-vio-pro-sport-wszystko-na-temat-jej-produktow.a2236 

 

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

Poznaj też inny pomocny produkt marki VIO-PRO: 

– http://bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233 

 

 

 

Odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest między innymi w sklepie SportXtreme:  www.sportxtreme.pl.

 

 

  

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.vio-pro.com.pl

 

 

 

Czytaj nasz portal: www.bodyinfo.pl a poznasz także inne zastosowania detergentów marki VIO-PRO. Już wkrótce opowiemy Wam do czego jeszcze użyć można preparatu NANO SILVER.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry