Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać sprzęt jeździecki?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać sprzęt jeździecki?

Wiosna i lato to dla sympatyków jazdy konnej wyjątkowy czas. Słoneczna pogoda, wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tego wyjątkowego sportu. Najwięksi maniacy jazdy konnej w okresie wiosenno–letnim oddają się swej pasji bez końca… Czasem praktycznie nie schodzą z siodła! Kto spróbował tej niezwykle ciekawej formy rekreacji, ten wie jak bardzo potrafi być ona wciągająca. Z jazdy konnej płynie oczywiście cała masa frajdy i satysfakcji, ale płyną też pewne uniedogodnienia…

Czym więcej jeździmy tym bardziej pocimy nasze wyposażenie. Im bardziej oddajemy się tej przyjemności, tym szybciej i skuteczniej zabrudzamy wewnętrzną stronę niektórych elementy jeździeckiego ubioru. Część garderoby treningowej możemy oczywiście wyprać. Największy kłopot sprawiają nam jednak: kask lub toczek oraz buty jeździeckie (często są to sztyblety).

Wewnętrzna strona tych elementów wyposażenia dżokeja przesiąknięta bywa potem i zapachem szeroko rozumianej nieświeżości. Buta wewnętrznego nie da się tak po prostu wyprać w pralce. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz. Podobnie rzecz wygląda z wnętrzem nakrycia głowy. Bywa ono brudne, nieświeże i nasiąknięte nieprzyjemnym zapachem.

Jak poradzić sobie z tym problemem? Jak wyczyścić wnętrze buta jeździeckiego? Jak odświeżyć środek kasku lub toczka?

 

Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

 

 

 

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów jeździeckich, a także kasku i toczka jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

 

 

Na czym polega technologia NANO SILVER?

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO
Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formulach preparatów chemicznych.

Nano cząsteczki srebra tworząc równomierną powłokę szczelnie pokrywają powierzchnię elementów na które zostały naniesione i działają do momentu ich mechanicznego usunięcia.
Zapewnia to długotrwały efekt aktywnego blokowania rozwoju bakterii i grzybów.

 

 

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich butów jeździeckich, a także kasku lub toczka. Jak go stosować? Wysuszone buty spryskaj obficie detergentem. Odczekaj kilka godzin, włóż buty i wsiadaj na konia. Podobnie uczyń z nakryciem głowy: spryskaj wnętrze kasku lub toczka, poczakaj aż wyschnie i ruszaj w konną trasę! Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie. 

 

            

 

 

 

Z Odświeżaczem NANO SILVER marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „nieładnie pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie odbierze Ci radości płynącej z jazdy konnej. Dzięki temu  nowatorskiemu detergentowi uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się „galopującym szaleństwem”. 

Odświeżacz z cząsteczkami NANO SILVER to prawdziwa rewolucja na rynku chemii sportowej!!! 

 

 

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

 

 


Na tym nie koniec niespodzianek jakie dla amatorów jeździectwa przygotowała marka VIO-PRO…

Czy zdarza Wam się kłusować po lesie, gdzie wilgoć dostaje się do wnętrza odzieży tekstylnej? Czy miewacie w zwyczaju kontunuować jazdę konną także w mżawce i opadach deszczu? Czy doskwiera Wam czasem na koniu problem przemoczonej odzieży?

Każdy sympatyk jazdy konnnej miał przynajmniej kilka razy w życiu wątpliwą przyjemność wracania po przejażdżce do stadniny w totalnie przemoczonej odzieży wierzchniej. Czy myśleliście już o tym jak zaradzić tego typu problemom? VIO – PRO – znakomity producent chemii sportowej – znalazł i na to receptę!

Marka VIO-PRO wypuściła na rynek IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ – „Twój jedyny niewidzialny parasol”!!!

 

 

Impregnat marki VIO-PRO zabezpieczy Twój sprzęt i odzież sportową przed przemoczeniem. Nadaje tekstyliom właściwości wodoodporne. Może być stosowany do odzieży i obuwia z membraną lub bez membrany.

Na opakowaniu impregnatu do odzieży tekstylnej widnieje piktogram KONIA, który jednoznacznie podpowiada dżokejom, że preparat ten zaadresowany jest właśnie do nich. Zalecany jest wszystkim sympatykom jazdy konnej. Odnawia membranę w kurtach, spodniach i softshellach oraz nadaje właściwości wodoodporne odzieży nie posiadającej membrany.

Spryskaj swoje spodnie, kurtkę i rękawice impregnatem marki VIO – PRO i odczekaj kilka godzin. Następnie włóż swoją odzież i ruszaj na przejażdźkę konną. Oddaj się szalonemu galopowi i nie obawiaj się, że przemokniesz. Tego rodzaju zabieg powtórz kilkakrotnie w ciągu sezonu.

  

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat produktów marki VIO-PRO przeczytaj poniższe teksty:

http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233 

http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-sport-wszystko-na-temat-jej-produktow.a2236 

http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232 

 

 

Odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest między innymi w sklepie SportXtreme:  www.sportxtreme.pl.

 

 

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.vio-pro.com.pl

Czytaj nasz portal: www.bodyinfo.pl a poznasz także inne zastosowania produktów chemicznych marki VIO-PRO. Już wkrótce opowiemy Wam do czego jeszcze użyć można preparatu NANO SILVER.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry