Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO SPORT. Wszystko na temat jej produktów

Marka VIO-PRO SPORT. Wszystko na temat jej produktów

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym – chodzi tu głównie o odzież i o obuwie. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

Niech zła pogoda, czy nadmierna potliwość nie będą utrudnieniem na drodze sportowych dokonań i treningowego ciężaru!!! Niech deszcz, śnieg, czy nieświeżość ciała nie zabijają przyjemności płynącej z uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu!!! Marka VIO-PRO SPORT pomoże Ci pokonać przeszkody!

 

 

Marka VIO-PRO produkuje detergenty służące do konserwowania odzieży i butów. Zasłynęła szczególnie z dwóch kultowych produktów: odświeżacza i impregnatu.

 

Oba preparaty zostały już na naszym portalu opisane:

http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232 

http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233 

 

 

IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ – Twój jedyny „niewidzialny parsol”

Impregnat do odzieży tekstylnej zabezpieczy Twój sprzęt i odzież sportową przed przemoczeniem. Nadaje tekstyliom właściwości wodoodporne. Może być stosowany do odzieży i obuwia z membraną lub bez membrany.

Zalecany sympatykom sportów zimowych oraz trekkingu i alpinizmu, a także miłośnikom treningów na świeżym powietrzu także w gorszą pogodą (biegacze, rowerzyści, CrossFitowcy, narciarze biegowi, łyżwiarze).

Dzięki niemu możesz ruszyć na stok, na wyprawę lądową lub wodną albo na otwarte lodowisko i nie martwić się pogodą. Deszcz i śnieg nie są Ci straszne, gdy masz przy sobie swojego „małego pomocnika”.

Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Stosowany do odświeżania: rękawic bokserskich i motocyklowych, butów narciarskich i snowboardowych, łyżew, rolek, obuwia sportowego i trekkingowego, odzieży motocyklowej, hokejowej i żeglarskiej, kasków motorowych, narciarskich i skaterskich, namiotów, plecaków i żagli. 

Zabierz go ze sobą na boisko, halę, ring, stok, lód, siłownię, do kluby fitness lub w teren. Stosuj na wyprawy piesze, górskie i wodne. Jest to niezastąpiony towarzysz aktywności fizycznej. Wygrywa z nieprzyjemnym zapachem wydobywającycm się z treningowego „oprzyrządowania”.

 

 

VIO-PRO SPORT to renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś masz już świadomość tego jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 

 

Dowiedz się więcej na temat marki VIO-PRO odwiedzając stronę internetową producenta: www.vio-pro.com.pl. Zapraszamy też na facebookowy FanPage VIO-PRO – https://www.facebook.com/pages/Vio-Pro/703221543080575?fref=ts 

 

 

 

Zachęcamy też do regularnego odwiedzania naszego serwisu sportowo – rekreacyjnego: www.bodyinfo.pl. Dzięki nam ŚWIAT SPORU I REKREACJI nie będzie miał przed Wami tajemnic!!!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry