Jesteś tutaj
Dom > Odżywianie > Przyśpiesz redukcję tłuszczu z zieloną herbatą

Przyśpiesz redukcję tłuszczu z zieloną herbatą

Napoje energetyczne, spalacze tłuszczu,kapsułki z zieloną herbatą. Dlaczego nie udać się do źródła?, jest to wygodniejsze i tańsze. Zielona herbata oferuje wiel dobroczynnych składników dla naszego zdrowia, jest ona bogata w antyoksydanty, pomaga spalać tłuszcz, działa energetyzująco przez co wyglądasz lepiej.

Więcej herbaty poproszę

Następnym razem zamawiając kawę pomyśl o zamówieniu zielonej herbaty. Tylko 1/3 ilości tej  kofeiny może nie być wystarczająca, aby dojść do siebie jako pijący kawę, ale herbata oferuje liczne korzyści zdrowotne, które zachować idziesz na dłuższą metę.

Herbata jest bardzo popularna od tysięcy lat na całym świecie. Jest to drugi najbardziej spożywany napój po  wodzie. Herbaty takie jak czarna, zielona, biała, i Olong są wykonane z liści wiecznego drzewa Camellia sinensis, który zawiera dużo polifenoli.

Przeciwutleniacze są ważne dla każdej osoby stosującej  dietę, by pozbyć się z ciała cząsteczek zwanych wolnymi rodnikami, które są produktem ubocznym aktywności komórkowej,  a naturalnym procesem starzenia się.

Wolne rodniki działają destrukcyjnie w organizmie, ponieważ uszkadzają cząsteczki DNA i torują drogę do choroby i choroby. Duże ilości przeciwutleniaczy znaleźć można w owocach i warzywach i innych roślinach , w takich jak suszone liście użyte do zaparzenia herbaty.

Właściwości zieolnej herbaty

Zielona herbata jest bogata w polifenole, katechiny, takie jak galusan epigalokatechiny (EGCG). EGCG jest przeciwutleniaczem pomaga w  walce z rakiem. Badania wykazały, że może pomóc w ochronie przed różnymi formami raka, w tym przełyku, żołądka, skóry, jajnika, płuc i jelita grubego. Badania wykazały również, że picie 2-3 filiżanek dziennie może obniżać ciśnienie krwi, cholesterolu i zmniejsza ryzyko zawału serca.

Herbata bierze udział w niszczeniu bakterii  płytki nazębnej, choroby dziąseł i nieświeżego oddechu. Herbata zawiera fluor, który może chronić przed ubytkami. Badania wskazują, że polifenole z zielonej herbaty mogą pomóc zredukować i zapobiec reumatoidalnemu zapaleniu stawów. Jedno z badań wykazało, że ludzie regularnie pijący herbatę  mają mocniejsze kości i były mniej narażone na rozwój zapalenia stawów. Ci, którzy pili herbatę regularnie przez 10 lat lub więcej posiadali wyższą gęstość mineralną kości.

Wniosek

Mimo, że EGCG jest w stanie przyśpieszyć  metabolizm na plus, picie szklanki lub dwóch zielonej herbaty nie jest lekarstwem na utratę masy ciała. Japońskie badanie pokazuje, że 5 filiżanek zielonej herbaty dziennie tylko spala około 70 kalorii poprzez termogenezę. Pij herbatę dla wszystkich świadczeń zdrowotnych, ale pamiętaj, że zawsze musisz ćwiczyć i stosować się do dobrze zbilansowanej diety dla kontroli wagi.

Istnieje mnóstwo herbat do wyboru, ale wysokiej jakości sypkie są najlepsze. Zaparz herbatę przez 3-5 minut, aby wydobyć przeciwutleniacze.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry