Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Rodzaje boosterów testosteronu

Rodzaje boosterów testosteronu

Testosteron – najważniejszy męski hormon płciowy ma niewiarygodnie duże spektrum działania. Wpływa na formę sportową, kondycję, muskulaturę czy wygląd. Ale również co bardzo istotne na poziom libido czyli krótko mówiąc za nasze zdolności seksualne. Stąd też suplementy mające podnieść poziom naturalnego testosteronu (tzw. boostery testosteronu) cieszą się bardzo dużą popularnością wśród sportowców, osób aktywnych fizycznie i zawodowo oraz wśród mężczyzn, którym się „nic nie chce” i ich poziom libido jest poniżej normy.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że boostery testosteronu nie wpływają znacząco na gospodarkę hormonalną, co za tym idzie nie robią nam „bałaganu” w organizmie. Podnoszą poziom naturalnie występującego testosteronu, nie są zatem sterydami czy innymi zakazanymi substancjami.

 

Objawy niedoboru testosteronu :

– obniżenie sprawności fizycznej i psychicznej

– zmniejszenie aktywności fizycznej i porządania

– zmniejszenie spontanicznych porannych i nocnych wzwodów

– obniżenie energii, motywacji, pewności siebie

– zmniejszenie owłosienia, gęstości kości, objętości jąder

– zwiększenie masy tłuszczowej ciała

 

Rodzaje boosterów testosteronu :

– preparaty ziołowe (Tribulus Terrestris) – są bardzo popularnym składnikiem mającym podnosić poziom testosteronu. Wiele osób odczuwa pozytywne skutki stosowania oraz notuje wzrost libido i samopoczucia. Szczególnie odczuwalne przez ludzi po 25 roku życia oraz narzekających na przemęczenie lub ‚wypalenie’.

http://www.supleshop.pl/cennik-produkt13657

 

 

 

 

 

 

 

 

– kwas d-asparaginowy (DAA) – jest to aminokwas wpływający na podniesienie poziomu testosteronu, polecany osobom dorosłym. Korzystnie wpływa na libido oraz poziom regeneracji .

 

http://www.supleshop.pl/cennik-produkt18464

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– preparaty witaminowo – mineralne (ZMA) – aby w organizmie mogła zajść prawidłowa synteza testosteronu potrzebna jest odpowiednia ilość takich pierwiastków jak cynk, magnez oraz witamina B6. Wszystko znajdziemy w preparatach zwanych ZMA.

http://www.supleshop.pl/cennik-produkt19476

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– preparaty kompleksowe – istnieją na rynku również preparaty kompleksowe zawierające większość z w/w składników oraz dodatkowe anaboliczne substancje mające wpływ na poziom testosteronu. 

http://www.supleshop.pl/cennik-produkt13656

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania instinct magnum

 

http://www.supleshop.pl/cennik-produkt11642

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry