Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy InSPORTline-Polska. Targi Fitnessowe – Warszawa 2014

Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy InSPORTline-Polska. Targi Fitnessowe – Warszawa 2014

Zgodnie z naszą obietnicą, w serwisie www.bodyinfo.pl prezentowane będą regularnie fragmenty rozmów, jakie redaktor naczelna naszego portalu przeprowadziła na warszawskich targach FIWE z przedstawicielami poszczególnych marek fitnessowych i kulturystycznych. Nasza redakcja była obecna na Międzynarodowych Targach branży Fitness&Wellness w Centrum Expo XXI i prześledziła uważnie wszystko to, co tam się działo. 

Poniższy tekst otwiera cykl wywiadów poświęconych najświeższym kolekcom sprzętu fitness największych na świecie marek sportowych. Redaktor naczelna przepytała solidnie  – na okoliczność targów – wszystkie ważne w świecie producentów sprzętu fitness persony. Wydobyła wiele cennych informacji, a wszystko to po to, by móc na bieżąco relacjonować Wam wszystko to,co w świecie wellness, fitness i sportów siłowo – sylwetkowych się dzieje.

 

 

 

 

W poniższym tekście zamieszczamy wywiad z Panem Radosławem Kopaczem – menagerem do spraw importu firmy InSPORTline-Polska – wyłącznego dystrybutora marki InSPORTline. Zapraszamy do lektury!

 

 

 

Od jak dawna Państwa firma InSPORTline-Polska jest wyłącznym na Polskę dystrybutorem marki InSPORTline?

InSPORTline-Polska jest wyłącznym dystrybutorem marki inSPORTline od prawie dwóch lat

 

Czym konkretnie zajmuje się marka InSPORTline?

InSPORTine jest największym producentem sprzętu fitness w Europie, chociaż w Polsce nie jesteśmy tak znani. W Czechach jest to najpopularniejsza marka sprzętu fitness. Oprócz typowego sprzętu cardio, czyli: bieżni, stepperów, rowerów treningowych i temu podobnych, oferujemy naszym klientom także wyposażenie siłowni: atlasy, ławki do ćwiczeń czy hantle i obciążenia. Ponadto posiadamy szeroką gamę akcesoriów do ćwiczeń, na przykład: piłki do jogi, piłki lekarskie oraz trampoliny, które ostatnio cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Oprócz sprzętu marki InSPORTline posiadamy także sprzęt marki Worker, czyli: rolki, hulajnogi, deskorolki czy longboardy. Nasz asortyment to ogólnie kilka tysięcy różnego rodzaju produktów i właśnie to czyni z nas atrakcyjną markę.

 

Jakie systemy i technologie sprawiają, że sprzęt marki InSPORTline jest tak wyjątkowy?

Podążamy za najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi jakie stosowane są w branży fitness, ale jednocześnie chcemy, żeby nasz sprzęt był łatwy w użyciu. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo tych, którzy nasz sprzęt użytkują, dlatego nasze produkty testowane są zgodnie z unijnymi dyrektywami jakości i bezpieczeństwa. Świadomi tego, że żyjemy w dobie technologicznych nowinek wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy im np. możliwość podłączenia do naszych sprzętów produktów firmy Apple.

 

Jaki jest przedział cenowy urządzeń marki InSPORTline?

Z pewnością jest to coś, co wyróżnia nas spośród innych marek. Nie nastawiamy się tylko na klientów biznesowych czyli właścicieli siłowni czy klubów fitness. W naszej ofercie każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Nasze ceny zaczynają się poniżej tysiąca za sprzęt do typowego użytku domowego, a kończą na sumach przekraczających nawet 20 tysięcy złotych za profesjonalny sprzęt. 

 

Co wyróżnia najnowszą kolekcje marki InSPORTline?

Ciągle wprowadzamy nowe produkty do sprzedaży, to nie jest tak, że nowa kolekcja pojawia się dwa razy do roku. Dbamy o to by  co chwilę pojawiał się jakiś nowy produkt. Chcemy być oryginalni bo to przyciąga klientów, dlatego np. w ofercie pojawił się symulator jazdy na nartach.

 

Jakie marki uważa Pan za największą konkurencję dla InSPORTline?

Tak naprawdę każdy producent sprzętu fitness jest dla nas konkurencją. Jak już wcześniej wspomniałem w swojej ofercie mamy sprzęt domowy, pół-komercyjny i komercyjny, dlatego staramy się być konkurencyjni wobec Yorka, BH Fitnessu czy innych. Mają naprawdę dobry sprzęt i są bardzo długo obecni na rynku, ale naszym głównym atutem tutaj jest stosunek ceny do jakości. Dajemy alternatywę, dlatego stajemy się dla nich wszystkich coraz mocniejszą konkurencją.

 

Jakie cele stawialiście sobie Państwo wystawiając się na tegorocznych targach FIWE w Warszawie?

Cel był jeden – pokazać się wśród elity. Od dawna wiedzieliśmy kto będzie się wystawiał na tych targach więc stwierdziliśmy, że nasza obecność jest tam konieczna. Jeśli chce się coś znaczyć w tej branży, to takich eventów po prostu nie można opuszczać. Najważniejsze to pokazać się ludziom, że taka marka istnieje, pokazać im nasz sprzęt i dać możliwość przetestowania go. W naszym przypadku, gdy jesteśmy na rynku dość krótko to chyba najlepszy zabieg marketingowy, żeby wypromować markę.

 

Jak ocenia Pan tegoroczne targi FITNESSowe w Warszawie?

Poza paroma organizacyjnymi wpadkami, jak ograniczony dostęp do internetu to chyba nie możemy narzekać. Była świetna atmosfera, pojawiło się sporo znanych osobistości, ale co najważniejsze dla nas targi odwiedziło mnóstwo ludzi, których interesuje fitness. Nie ukrywam, że duże zainteresowanie naszym stoiskiem pozytywnie mnie zaskoczyło. Padło sporo pytań odnośnie naszej marki, nawiązaliśmy wiele kontaktów, z których wiele sfinalizujemy transakcją. Ogólnie sporo namieszaliśmy, w pozytywnym sensie oczywiście.

 

Z Radosławem Kopaczem rozmawiała Magdalena Kutynia – redaktor naczelna portalu: www.bodyinfo.pl

 

 

Poniżej prezentujemy wybrane urządzenia marki InSPORTline, które ekipa firmy InSPORTLine-Polska wystawiła na tegorocznych targach FIWE w Warszawie. Wystawiona kolekcja była znacznie szersza i bogatsza. My przedstawiamy tylko niektóre – naszym zdaniem najciekawsze – produkty:

 

Bieżnia BORRA PRO
Bieżnia Borra Pro

 

 

 Bieżnia GILAVAR  

                             Bieżnia Gilavar

 

 

Orbitreg SEG SM-3276

 Orbitrek SEG SM-3276

 

 

Orbitrek SEG EM-3231

 

Orbitrek inSPORTline SEG EM-3231

 

 

 

Rowerek treningowy PANGAR

 Rower Treningowy PANGAR

 

 

 

Cała, szeroka oferta sprzetu fitness marki InSPORTline dostepna jest na stronie dystrybutora: http://www.insportline-polska.pl/. Zachęcamy do odwiedzenia strony. 

No i zapraszamy na dalsze wywiady, które w najbliższych dniach prezentowane będą na naszym portalu: www.bodyinfo.pl

Jesteśmy zawsze tam, gdzie coś się dzieje, a wszystko po co, byście byli pierwszymi, którzy się dowiedzą. 

Pozdrawiamy

Redakcja BODYINFO.PL

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry