Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy SUPERIOR14 – Polska. Targi Fitnessowe – Warszawa 2014

Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy SUPERIOR14 – Polska. Targi Fitnessowe – Warszawa 2014

Poniższy wywiad prezentujemy w ramach cyklu rozmów przeprowadzonych w październiku tego roku na warszawskich Targach Fitness & Wellness przez redaktor naczelną naszego portalu. Targi FIWE, które odbyły się w stołecznym CENTRUM EXPO XXI były jednymi z największych targów tej branży w Polsce. Redakcja portali www.bodyinfo.pl oraz www.muscleinfo.pl była tam obecna. Rozmawialiśmy z przedstawicielami wszystkich największych w Polsce firm fitnessowych i kulturystycznych. Zdobyliśmy masę informacji, którymi systematycznie się z Państwem dzielimy.

 

Poniżej przeczytać można rozmowę z Panem Danielem Strabel – kierownikiem handlowym firmy SUPERIOR14–Polska, dystrybutora marki SUPERIOR14.

 

 

 

Od jak dawna Państwa firma jest dystrybutorem marki SUPERIOR14?

Jestesmy dystrybutorem od ponad roku, w tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma profesjonalnymi sklepami sprzedającymi suplementy i odżywki w całej Polsce. Współpracujemy również z kilkoma klubami Fitness. Stworzyliśmy specjalną platformę internetową wyłącznie z produktami Superior14 dla wszystkich naszych klientów.

http://www.superior14-polska.pl/oferta/ 

 

Czym konkretnie zajmuje się marka SUPERIOR14?

Marka Superior14 zajmuje się opracowywaniem oraz produkowaniem odżywek i suplementów dla sportowców z wszystkich dziedzin, nie tylko kulturystyki i fitness. Składy naszych odżywek są opracowywane przy współudziale Team Superior14. Jest to grupa sportowców, która przez długie lata szlifowała swoje doświadczenie w zakresie sportu i odżywiania, a także suplementacji. Dzięki ich wiedzy – zdobytej na własnym ciele – możemy wprowadzać na rynek produkty o najwyższej jakości.

 

Co sprawia, że produkty marki SUPERIOR14 są tak wyjątkowe? Dlaczego Pana zdaniem są one lepsze od produktów konkurencyjnych marek?

Tak jak wcześniej wspominałem, nasze produkty nie są opracowywane wyłącznie przez naukowców na papierze… Dlatego zanim wypuścimy coś na rynek, jest to dogłębnie przetestowane – jak oddziałowywuje na ludzki organizm i w jakim stopniu. Kolejna sprawa – my dostarczamy produkty, które oparte są na prostych i sprawdzonych recepturach. Nie stosujemy zagrywek takich jak stosują niestety niektóre konkurencyjne firmy, które czasem dodają do produktów substancje o dziwnie brzmiących nazwach, ale niesprawdzone i nieskuteczne. Niektóre firmy chcą w ten sposób przyciągnąc klientów. My czegoś takiego nie robimy! 

 

Jaki jest przedział cenowy produktów Państwa marki? (Średnia cena za odżywkę białkową i węglowodanowo-białkową oraz za spalacz)?

Spalacz kosztuje 99zl, białko 189zl, gainer 169zl. A więc ceny bardzo przystępne.

 

Jakie produkty zaprezentowaliście Państwo na targach FIWE?

Na targach zaprezentowaliśmy pełną gamę naszego asortymentu, aby potencjalni klienci mogli z bliska zapoznać się z wszystkimi produktami.

 

Jakie marki uważa Pan za największą konkurencję dla SUPERIOR14?

Mierzymy wysoko, tak więc każda marka jaka jest obecnie na rynku jest dla nas konkurencją. Nie celujemy w jakąś konkretną firmę… Ograniczanie się na jakąś część rynku ze względu na to, że należy ona do jakiejś konkretnej marki byłoby błędem. Nasze suplementy są przeznaczone dla wszystkich.

 

Jakie cele stawialiście sobie Państwo wystawiając się na tegorocznych targach FIWE w Warszawie?

Przede wszystkim chcieliśmy się zaprezentować szerszemu gronu klientów,  nie tylko biznesowym, ale także osobom do których jest nasza marka skierowana. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem pod obydwoma względami. Nasze produkty prezentowaliśmy nie tylko właścicielom sklepów i klubów fitness, ale także wielu klientom ostatecznym.

 

Jak ocenia Pan tegoroczne targi FITNESSowe w Warszawie?

Na pewno cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród ludzi z branży fitness. Jak można jednak zauważyć – targi odwiedziło też spore grono osób nie powiązanych z branżą. I to jest chyba najważniejsze, że na takie targi może przyjść każdy kto się interesuje tematem. Jeśli chodzi o organizację to było kilka potknięć ze strony organizatorów, ale błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.

 

Z Danielem Strabel rozmawiała redaktor naczelna portalu: www.bodyinfo.pl – Magdalena Kutynia

 

 

 

Poniżej prezentujemy stoisko firmy SUPERIOR14 – Polska, dystrybutora marki SUPERIOR14!

 

 

 

Na powyższym wywiadzie nie koniec niespodzianek związanych z warszawskimi targami FIWE. Do temetu targów będziemy jeszcze wracać. Pojawią sie jeszcze inne artykuły traktujące o tej gigantycznej imprezie. Redakcja portali BODYINFO.PL oraz MUSCLEINFO.PL obecna jest wszędzie tam, gdzie coś sie dzieje. Zdobywamy najwięcej informacji, przeprowadzamy najwięcej rozmów, publikujemy najwięcej zdjęć (odwiedź FanPage BODYINFO.PL na facebooku).

Jako ciekawostkę dodamy, że portal www.bodyinfo.pl w przyszłym roku po raz kolejny patronować będzie sportowym targom zimowym, które odbywają się co roku w Kielcach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem sportów zimowych na targi: KIELCE – SPORT – ZIMA 2015 (18-20 luty 2015).

http://www.targikielce.pl/pl/sport-expo.htm 

 

Czytaj portal www.bodyinfo.pl

ŚWIAT SPORTU NIE MA PRZED TOBA TAJEMNIC!!!

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry