Jesteś tutaj
Dom > Nowości > TARGI SPORTOWE I OUTDOOROWE – Kielce 2015

TARGI SPORTOWE I OUTDOOROWE – Kielce 2015

18 lutego 2015 roku rozpoczynają się w Kielcach Międzynarodowe Targi Sportowe i Outdoorowe’2015. Jest to kolejna edycja największych w Polsce targów tej branży. Impreza potrwa do 20 lutego. Będą to trzy dni niesamowitych atrakcji sportowo – biznesowych.

 

 

 

Kieleckie targi sportowe uznawane są za najważniejsze w Polsce. Udział bierze w nich co roku kilkaset firm wystawców i kilka tysięcy firm kontrahentów. Ponadto rok rocznie targi odwiedzane są przez tysiące detalicznych klientów przybywających na nie z rozmaitych zakątków Polski. Targi KIELCE – SPORT – ZIMA to ogromne przedsięwzięcie i gigantyczna impreza sportowa.

 

 

Na zimowych targach sportowych w Kielcach wystawiają się tacy giganci sportów zimowych jak: FISCHER, ATOMIC, SALOMON, K2. Ponadto zobaczyć będzie można kolekcje najważniejszych marek łyżwiarskich, tenisowych, squashowych i badmintonowych: BAUER, TEMPISH, FOX 40, ROCES, WILSON, HEAD.

Nie zabraknie na kieleckiej imprezie również znanych marek odzieżowych i obuwniczych: 4F, MIZUNO, SALOMON, ADIDAS, CATERPILLAR.

Firmy sportowe zaprezentują zajawki najnowszych kolekcji oraz najciekawsze elementy całościowego asortymentu. Wszystko to odbędzie się na olbrzymiej powierzchni kieleckich hal, przy udziale łącznie kilku tysięcy uczestników.

 

 

Nasz portal: www.bodyinfo.pl był obecny na dwóch poprzednich edycjach tej imprezy. Wrażenia były niezapomniane. Przeczytajcie relacje z tych imprez.

http://www.bodyinfo.pl/targi-sportowe-kielce-2014–relacja.a2154 

http://www.bodyinfo.pl/targi-sportowe-kielce-2013–relacja.a1848 

 

 

 

W poprzednich latach impreza ta cieszyła się ogromnym powodzeniem i bardzo dużym uznaniem. Życzymy organizatorom targów aby i w tym roku do Kielc przybyły rzesze miłośników sportu. Wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia życzymy wspaniałej zabawy!

 

 

 

 

Pozdrawiam czytelników portalu: www.bodyinfo.pl

Redaktor Naczelna

Magdalena Kutynia

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry