Jesteś tutaj
Dom > Nowości > TARGI SPORTOWE – Kielce 2013. Rozmowa z kierownikiem działu sprzedaży firmy TEMPISH.

TARGI SPORTOWE – Kielce 2013. Rozmowa z kierownikiem działu sprzedaży firmy TEMPISH.

TEMPISH to marka, która zajmuje się produkcją i dystrybucją rolek, łyżew, deskorolek, sprzęty skaterskiego i sprzętu unihokejowego. Produkty tej firmy słyną z wysokiej jakości i z profesjonalnego, specjalistycznego przeznaczenia.

 

                                        

 

Marka TEMPISH (jak setki innych producentów) wystawiła się na tegorocznych Kieleckich TARGACH SPORTOWYCH, które odbywały się w dniach 20-23 luty. Redaktorzy naszego portalu: www.bodyinfo.pl mieli przyjemność uczestniczyć w targach „KIELCE-SPORT-ZIMA”, a przy tej okazji mieli również możliwość porozmawiania z panem Sławimirem, który jest kierownikiem działu sprzedaży firmy TEMPISH.

 

 

 

Przedstawiciele marki TEMPISH bardzo chwalą sobie możliwość wystawiania się i uczestniczenia w Targach sportowo – turystycznych w Kielcach i z pożytkiem robią to co roku. Są to największe branżowe targi w Polsce. Jak twierdzi kierownik ds. sprzedaży TEMPISHa – targi dają gigantyczną okazję do zaprezentowania najnowszej kolekcji szerokiemu gronu odbiorców oraz stwarzają możliwość porozmawiania z ogromną ilością klientów, przy czym z każdym indywidualnie.

 

                        

 

Zapytaliśmy naszego rozmówcę o najnowszą ROLKARSKĄ kolekcję wiosna/lato 2013. Dowiedzieliśmy się, że marka TEMPISH wypuszcza w tym sezonie na rynek dwa najnowsze modele rolek, o jakich do tej pory klienci jeszcze nie słyszeli. Modele te są dużą niespodzianką dla fanów skatingu. Ponadto TEMPISH położył w tym roku nacisk na kolor. Kolekcja rolek jest niesłychanie barwna, bogata w szeroką paletę kolorów. Modele rolek TEMPISHa sezonu 2013 są w przeważającej części czarne, ale z dodatkami rozmaitych, wyrazistych kolorów. Kierownik ds. sprzedaży zapewnia, że jest to naprawdę duży i ciekawy wybór barw, kolorów i designu.

 

                            

 

Marka TEMPISH  w sezonie wiosna/lato 2013 stara się położyć równomierny nacisk na całą kolekcję. Pan Sławek zapewnia, że każdy użytkownik rolek znajdzie w niej coś dla siebie. Uniwersalność jest podstawową cecha skaterskiej kolekcji TEMPISHA.

 

                        

                                   

                                     

 

 

Zapytaliśmy naszego rozmówce o stosunek przedstawicieli marki TEMPISH do konkurencji. Na rynku bowiem istnieje cała masa firm produkujących rolki, jak choćby K2, ROLERRBLADE, SPOKEY, NILS, SIGNA, AXER SPORT. Kierownik działu sprzedaży TEMPISH zapewnia, że marka nie boi się firm konkurencyjnych, w ogóle nie myśli o innych firmach jak o konkurencji. „TEMPISH produkuje swoje rolki, za które jesteśmy pewni i które uważamy za najlepsze” – komentuje – „Nie mamy potrzeby obawiania się konkurencji. Istnieje cała masa klientów, którzy bez względu na wszystko wybiorą TEMPISH”.

 

   

 

Ogromny wybór rolek, deskorolek, łyżew i innego sprzętu marki TEMPISH dostępny jest na stronie: www.sportxtreme.pl. Serdecznie zapraszamy do tego prestiżowego sklepu internetowego, który poszczycić się może atrakcyjnymi cenami, szerokim asortymentem i fachową obsługą.

 

          

 

Dużo ciekawych informacji o najnowszych kolekcjach poszczególnych marek sportowych i wiele relacji z TARGÓW SPORTOWYCH w Kielcach dostępnych będzie na naszym portalu: www.bodyinfo.pl.

 

                    

 

Zapraszamy też na stronę firmową marki TEMPISH: http://www.tempish.cz/pl/strona-glowna/ !!!

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry