Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Targi Sportowe Kielce 2014 – relacja

Targi Sportowe Kielce 2014 – relacja

W dniach 12-15 lutego 2014 roku odbyły się dwudzieste dziewiąte Targi Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach. W ciągu czterech dni trwania imprezy, ponad 140 wystawców z ośmiu krajów, prezentowało najnowsze kolekcje sprzętu, odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych.

 

                                              

 

Targi odbywały się jednocześnie na kilku halach. Spośród bardzo szerokiego grona wystawców wyróżnić można następujące marki: FISCHER, ATOMIC, SALOMON, NORDICA, TEMPISH, BAUER, K2, WILSON, HEAD, 4F, BRUBECK. Bardzo dużą furorę zrobiło też gigantyczne stoisko marki fitnessowej – INsportLINE Polska. W sumie wystawiło się 148 firm z: Polski, Czech, Holandii, Niemiec, Włoch, Austrii, Finlandii i Turcji. Na targach zaprezentowano tysiące produktów, setki nowości, wiele ciekawych kolekcji najlepszych na świecie marek sportowych i turystycznych.

 

                                        

 

Tegoroczną nowością Targów ZIMA-KIELCE był Salon Turystyki i Sportów wodnych!  Zaprezentowano na nim odzież i sprzęt do nurkowania, windsurfingu, kitesurfingu, kajakarstwa i żeglarstwa. Zorganizowano też konferencję poświęconą zagospodarowaniu szlaków wodnych i turystyce kajakowej.

 

                                        

 

Dodatkowe atrakcje dla zwiedzających i uczestników odbywały się na scenie głównej oraz na salach pobocznych. Przez wszystkie cztery dni targów oglądać można było na estradzie pokazy mody przygotowane przez profesjonalnych tancerzy oraz pokazy tańca prezentowane przez kilkuletnie dzieci ze szkoły tańca Tito. Ponadto na halach odbyły się zawody w badmintona, walki bokserskie, pokazy trików billardowych, prezentacja brydża sportowego, lekcje techniki Nordic Walkingu oraz tipskate – łyżwiarstwa po naturalnym lodzie. Dla miłośników wodnych rekreacji przygotowano pokazy technik ratowniczych, kajakarstwa morskiego, kajakowego freestylu oraz jogi w wodzie. Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszyło kilka ciekawych konferencji, między innymi o rozwoju badmintona w Polsce, czy o kajakarstwie morskim. 

 

         INNE ATRAKCJE    

 

Jednym z patronów medialnych XXIX MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW SPORTOWYCH I OUTDOOROWYCH Kielce-Zima 2014 był nasz portal www.bodyinfo.pl. Byliśmy obecni na targach w Kielcach. Przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z przedstawicielami największych na świecie marek sportowych. Obejrzeliśmy setki najnowszych kolekcji. Zdobyliśmy masę informacji. O tym wszystkim już wkrótce. 

 

Serdeczne pozdrowienia 

wszystkim czytelnikom

przesyła

Redaktor Naczelna portalu:

www.bodyinfo.pl

Magdalena Kutynia

 

 

 

Następne targi SPORT-ZIMA-KIELCE już za rok.

Zapraszamy do regularnej lektury portalu www.bodyinfo.pl

ŚWIAT SPORTU NIE MA PRZED TOBĄ TAJEMNIC!

 

          

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry