Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Targi Sportowe Kielce 2015 – Podsumowanie

Targi Sportowe Kielce 2015 – Podsumowanie

W dniach 18-20 luty 2015 roku w Kielcach odbyły się coroczne Targi Sportowe i Outdoorowe. Jest to jedno z największych przedsięwzięć tej branży w Europie. W tym roku odbyła się już trzydziesta edycja tej gigantycznej kieleckiej imprezy.

Poprzednich 29 edycji Międzynarodowych Targów Sportowych i Outdoorowych w Kilcach nosiło nazwę: Targi KIELCE-SPORT-ZIMA. W zeszłym roku odbyła się XXIX edycja i ostatnia która odbyła się pod tą nazwą (KIELCE-SPORT-ZIMA 2014).

http://www.bodyinfo.pl/targi-sportowe-kielce-2014–relacja.a2154 

 

 

 

 

W tym roku impreza po raz pierwszy odbyła się pod zmienioną nazwą – KIELCE-SPORT-EXPO. Tydzień temu zakończyła się zatem jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Sportowych i Outdoorowych XXX: KIELCE – SPORT – EXPO 2015.

Zmiana nazwy ma na celu rozszerzenie grona potencjalnych uczestników. Targi skierowane są bowiem nie tylko do reprezentantów marek ściśle związanych ze sportami zimowymi, ale także do firm związanych z fitnessem, sportami wodnymi i z turystyką. Poprzednia nazwa nakierowywała skojarzenia ściśle na narty i snowboarding. Oczywiście, przedstawicieli marek związanych z tą branżą jest co roku w Kielcach najwięcej. Organizatorzy nie chcą jednak zamykać się na halowe i całoroczne dyscypliny sportu. Zależy im także na mocniejszym otwarciu się na branże fitness i wellness. Stąd z nazwy kieleckiej imprezy znikło określenie „ZIMA”, a na jej miejsce pojawiło się słowo „EXPO”. Trzydziesta edycja Międzynarodowych Targów Sportowych i Outdoorowych odbyła sie zatem pod nazwą: KIELCE-SPORT-EXPO 2015.

 

 

 

Kieleckie targi sportowe skierowane były, jak co roku, do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów oraz producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. Na stoiskach prezentowane były głównie kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon, a także rynkowe hity i innowacyjne akcesoria. Na halach w Kielcach wystawiło się blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch oraz co ważne, po raz pierwszy z Indii i Hiszpanii. 

 

 

Równolegle z wystawą KIELCE – SPORT- EXPO odbyła się druga edycja SALONU TURYSTYKI I SPORTÓW WODNYCH, do udziału w którym zgłosiły się firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt i akcesoria do uprawiania sportów wodnych przede wszystkim kajakarstwa i żeglarstwa. Na targi do Kielc zjechały rzesze żeglarzy, którzy brali udział w rozmaitych spotkaniach i konferencjach poświęconych tejże tematyce. 

  

 

Nasz portal: www.bodyinfo.pl – jak co roku – wymieniany był pośród partnerów medialnych tego olbrzymiego przedsięwzięcia sportowego:

http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=partnerzy_medialni.

 

 

Po raz kolejny potwierdziło się, że Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE – SPORT-EXPO to jedna z najważniejszych w tej części Europy imprez związanych z branżą sportową, turystyczną i żeglarską. 

Ze zniecierpliwieniem wyczekujemy kolejnej edycji tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry