Jesteś tutaj
Dom > test

Jakie otrzymasz korzyści współpracując z nami?


tekst tekst


Dobre samopoczucie


Opieka trenera i dietetyka


Monitoring postępów


Zniżki i rabaty na zakupy


Pewność, że trenujesz właściwie


Komfort i wygoda


Jasno określony cel


Plan Treningowy – Dokładna rozpiska treningów.
Dieta – rozpiska dotycząca odżywiania z uwzględnieniem kcal.
Wybrane suple dla Ciebie – Proponowane przez sportowców produkty.


Jak współpracujemy?


Pakiet

Wybierasz pakiet, który chcesz otrzymać. Plan treningowy, Dieta oraz Wybrane suple dla Ciebie to pełny pakiet zawierający wszystkie informacje by osiągnąć wymarzoną sylwetkę.


Przygotowanie

Kulturyści, trenerzy oraz dietetycy tworzą dla Ciebie indywidualne plany od A do Z. Zwracamy uwagę na każdy szczegół. Rozumiemy ile siły musisz poświęcić by osiągnąć sukces.


Rozpoczęcie

Po otrzymaniu planu, razem przystępujemy do pracy nad budową ciała. Starannie dobrany plan wraz z dietą oraz suplementacją to pewna droga do celu.


Współpraca

Razem z Tobą zasilamy twoje potrzeby. Stały kontakt z naszymi trenerami i dietetykami. Usprawniamy plany na Twoje potrzeby. Wspólnie jest raźniej.

Plan treningowy

Progres jest zbyt mały, lub dopadła cię stagnacja?
Może czegoś w planie brakuje, albo nawet jest czegoś zbyt dużo, a ułożenie nowego jest zbyt
trudne i czasochłonne? Spokojnie poradzimy sobie z wszystkim za ciebie,
dopasujemy plan treningowy pod twoje wymagania, możliwości,
a nawet tryb życia. Dobry plan to złoty środek, pamiętaj o tym!

Dieta

Treningi bez odpowiedniej diety nie przyniosą nam zadowalających efektów,
jednak z naszą pomocą możesz liczyć na maksymalizację progresu.
Diety układane są pod indywidualne potrzeby naszych podopiecznych,
dzięki czemu mają oni pewność, że są na dobrej drodze do wymarzonej sylwetki i formy życia.

Suplementacja

Sklepy z odżywkami uginają się od preparatów, które mają pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.
Nie ma więc nic dziwnego, że nie wiemy co kupić i w jakim okresie treningowym.
Dzięki naszej pomocy skończysz przepłacać za preparaty które nie są ci na razie potrzebne,
a to przełoży się pozytywnie na jakość twoich efektów!

Częste pytania i odpowiedzi

Wiadomo że najlepszym rozwiązaniem jest uczęszczanie do siłowni bądź klubu fitness który oferuje dużą ilość profesjonalnego sprzętu oraz fachową opiekę. Jednakże nie jest to niezbędne. Istnieje wiele znakomitych ćwiczeń które możemy wykonywać w domowym zaciszu, zarówno z wykorzystaniem podstawowego sprzętu jak i wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

Bardzo często mylone pojęcia przez osoby niedoświadczone i nie obracające się w środowisku sportowym. Oczywiście jest to zupełnie co innego. Najczęściej stosowane w profesjonalnym sporcie sterydy anaboliczne są substancjami zakazanymi, dostępnymi jedynie na receptę. Suplementy jak sama nazwa wskazuję są dodatkiem do odpowiednio zbilansowanej diety. Są to składniki zupełnie zdrowe i bezpieczne mające jedynie poprawić jakość naszego życia oraz osiągane przez nas wyniki sportowe.

Odpowiedź na to pytanie brzmi TAK, można skutecznie chudnąć bez treningu cardio. Za to czy chudniemy czy tyjemy odpowiada bilans kaloryczny, jeśli będziemy znajdować się w deficycie to będziemy zrzucać wagę, a w nadwyżce będziemy tyć. Trening aerobowy czy interwałowy jest tylko narzędziem które pozwoli nam szybciej pozbywać się nadmiarów tłuszczu, ale zdecydowanie nie jest czynnikiem decydującym o sukcesie naszej redukcji.

Czas oczekiwania to od 2 do 4 dni roboczych, w zależności od ilości zgłoszeń które napływają. Ułożenie dla kogoś indywidualnego planu dietetycznego bądź treningowego jest czasochłonne, więc prosimy uzbroić się w cierpliwość a na pewno będziecie zadowoleni z planów.

Osoba decydująca się na plan powinna poinformować nas o przyjmowanych lekach i suplementach. Zazwyczaj leki oraz suplementy nie kolidują ze sobą i nie ma potrzeby aby zaprzestać przyjmowania leków. Jednak z większymi kłopotami zdrowotnymi proponujemy wybrać się do lekarza specjalisty który poinformuje o ewentualnych przeciwwskazaniach przy łączeniu substancji.

Niestety, te dwie opcje wzajemnie się wykluczają. Aby pozbyć się tkanki tłuszczowej, bilans kaloryczny musi być ujemny, natomiast aby budować masę mięśniową, bilans kaloryczny musi być dodatki (nadwyżka kaloryczna). Dlatego tak ważne na początku współpracy jest określenie konkretnego celu. Należy również zdawać sobie sprawę z tego, że podczas budowania masy mięśniowej dochodzi również do zwiększenia tkanki tłuszczowej, którą po zakończonym okresie masowym należy zredukować.

Tak, układamy diety wegetariańskie. Jednak warunkiem jest dobry stan zdrowia oraz brak większych wykluczeń, nietolerancji lub alergii pokarmowych. Stosowanie diety wegetariańskiej wiąże się z koniecznością stosowania zamienników standardowych produktów. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Naszych klientów plany żywieniowe układane są przez dietetyków.

Jak najbardziej. Nasi dietetycy są w stanie dostosować plan żywieniowy pod kątem osób pracujących w systemie zmianowym. Warto jednak w uwagach zaznaczyć aktualny system pracy, aby Nasi dietetycy mogli uwzględnić ten fakt w trakcie układania planu dietetycznego.

Istotnym warunkiem redukcji masy ciała jest dobrze skomponowana i zbilansowana dieta. Aby spalić tkankę tłuszczową, bilans kaloryczny musi być ujemny. Jednak oprócz diety należy skupić się także na planie treningowym i suplementacyjnym, które powinny się wzajemnie uzupełniać. Takie holistyczne podejście będzie kluczem do estetycznej i upragnionej sylwetki. Współpraca z Naszymi ekspertami zapewni sprawniejsze osiągnięcie wyznaczonego celu.

Nie od dziś wiadomo, że suplementy nie są podstawą, ani diety, ani treningów, ale trudno im odmówić pomocy w realizacji założonego celu. Oprócz tego, że nasilają procesy anaboliczne po wyczerpującym wysiłku fizycznym, przywracają organizm do homeostazy, wpływają pozytywnie na szeroko rozumianą regenerację, to stanowią też bardzo prosty i wygodny sposób na uzupełnienie brakujących makroskładników w diecie. Część z suplementów pozwala również na przekraczanie własnych granic czy przełamania stagnacji treningowej. Należy jednak cały czas pamiętać, że bez odpowiednio zbilansowanej diety i spersonalizowanego planu treningowego suplementy nie będą działać tak, jak powinny. Pełen potencjał odżywek wykorzystamy tylko wtedy, kiedy suplementacja będzie szła w parze z wcześniej wspomnianymi dietą i treningiem.

Do góry