Jesteś tutaj
Dom > Nowości > W zimne dni biegaj w długich getrach! Damska kolekcja ASICS.

W zimne dni biegaj w długich getrach! Damska kolekcja ASICS.

Późna jesień i zima wymuszają na biegaczkach konieczność zaopatrzenia się w cieplejsze ubrania. W listopadzie powinno się już biegać w odzieży przystosowanej do „zimnych treningów”. W poniższym artykule polecamy kilka damskich modeli długich getrów różnych linii firmy ASICS.

Oczywiście, najważniejsze jest opatulenie czymś cieplejszym tułowia i kończyn górnych. Nie należy jednak lekceważyć znaczenia cieplejszego odzienia dla kończyn dolnych. Dlatego też długie getry są znakomitym rozwiązaniem dla joggerek trenujących w chłodne dni.

 

WINTER TIGHT

Linia LEVEL 2

Właściwości:

Ocieplana tkanina chroniąca przed skrajnymi warunkami pogodowymi z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Nadruki odblaskowe dla bezpieczeństwa i widoczności.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Ściągacz w pasie dla regulacji obwodu. Tylne suwaki na nogawkach dla komfortowego zakładania. Odblaskowe logo ASICS.

Materiał:

85% Polyester, 15% Elasthan, 260 gr/sqm.

 

VESTA TIGHT

Linia LEVEL 3

Własciwości:

Miękka, elastyczna tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Siatkowe wstawki wentylacyjne.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach dla komfortowego zakładania.

Materiał:

92% Polyester, 8% Elasthan, 215 gr/sqm.

 

VESTA WOVEN PANT

Z linii LEVEL 3

Właściwości:

Miękka, oddychająca, wiatroszczelna i wodoodporna tkanina zapewnia ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Ściągacz regulujący w pasie. Siatkowe wstawki wentylacyjne.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach dla komfortowego zakładania. Odblaskowe nadruki i logo ASICS.

Materiał:

100 % Polyester, 62 gr/sqm.

 

AY ROUCHE TIGHT

Z linii AYAMI

Właściwości:

Matowy, miękki, elastyczny materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu I podnoszenia osiągów. Funkcjonalny ściągacz regulujący długość nogawki. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności dla bezpieczeństwa. Boczna kieszeń na suwak ułatwia bezpieczne przechowywanie.

Cechy:

Akwarelowy nadruk na powierzchni całej tkaniny. Długi, elastyczny, dający się wywinąć pas biodrowy. Tunelowy ściągacz poprowadzony wzdłuż nogawki od przodu do tyłu. Z przodu odblaskowy nadruk AYAMI w kształcie koniczyny. W tyłu odblaskowe logo ASICS.

Materiał:

84% Polyester, 16% Elastane, 180 gr/sqcm.

 

Jesienią i zima można normalnie kontynuować treningi biegowe w terenie. Ważne jest po prostu by odpowiednio się do joggingu ubierać. Długie getry lub spodnie zdecydowanie są tu konieczne. Dlatego też warto zapoznać się z powyższą ofertą damskiej kolekcji ASICS. Największy wybór ubrań marki ASICS znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl. Bieżące artykuły z informacjami związanymi z nowościami wypuszczanymi na rynek przez ASICS i z poradami dotyczącymi biegania znaleźć można w naszym internetowym serwisie: www.bodyinfo.pl.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry